خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
اسپری خاموش کننده آتش کلدفایر Cold Fire
اسپری خاموش کننده آتش کلدفایر Cold Fireاسپری خاموش کننده آتش کلدفایر Cold Fire

اسپری خاموش کننده آتش کلدفایر Cold Fire

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 2,000,000ریال
اسپری خاموش کننده آتش کلدفایر Cold Fire

اسپری خاموش کننده آتش کلد فایر دارای ساختار گیاهی و آبی می باشد. فرمولاسیون این محصول کاملا سازگار با محیط زیست و فاقد بوی نامطبوع و غیر سمی می باشد این اسپری دارای قدرتی 21 برابر بیشتر از آب و 3 برابر بیشتر از محصولات مشابه اطفاء حریق موجود در دنیا می باشد که علاوه بر قدرت خاموش کنندگی بالا ، محل تحت پاشش را به سرعت خنک میکند و دود حاصله از حریق و بخار هیدروکربن را نیز از بین می برد و تبدیل به دود سفید می­کند. این اسپری از اشتعال مجدد جلوگیری کرده و قابل استفاده و موثر برای کلیه گروههای آتش می­باشد. کلدفایر بر اساس برنامۀ سیاست جایگزیی جدید سازمان حفاظت محیط زیست جهانی به عنوان جایگزین قابل قبولی برای هالونهای 1211 و هالونهای 1301، مورد تایید قرار گرفته است. بیشتر افراد جامعه در مواقع حریق دانش کافی در مورد انتخاب نوع خاموش کننده صحیح را ندارند که خود باعث انتشار بیشتر آتش می شود, در حالی که با Cold Fire میتوان کلیه آتش ها را بلافاصله در لحظه شروع خاموش کرد.


استانداردها:
کسب استانداردهای بین المللی شامل US EPA ,2N75 UL ULC ,UL 162 ,UL 711 ,NFPA 18 ,NFPA 10 که این استانداردها مرجع تمامی کشورهای دنیا و مورد تائید سازمان آتش نشانی ایران نیز می باشد. اخذ این استانداردها باعث استفاده از این محصول در همه تانکرهای ماشین های آتش نشانی و پلیس آمریکا و کاناداشده است و در اطفاء حریق تمامی مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک دنیا نیز از سیلندرهای Cold Fire استفاده شده است.


برای چه گروه های آتش کلد فایر کاربرد دارد؟

کلد فایر مؤثر برای تمامی گروه های آتش ,K , D , B , A,Eبوده که باعث عدم نیاز به تجهیز محل با چندین نوع کپسول و مواد مختلف می شود که گروههای آتش بدین شرح می باشد.

آتش از نوع A : آتش هایی که در برگیرنده جامدات قابل اشتعال ، به عنوان مثال چوب ، کاغذ و سایر مواد کربن دار.

آتش از نوع B : آتش هایی که در برگیرنده مایعات قابل اشتعال به عنوان مثال نفت و بنزین ، گازوئیل الکل و سایر مواد آتش زا.

آتش از نوع D : آتش هایی که در برگیرنده فلزات قابل اشتعال به عنوان مثال منیزیم، لیتیم و غیره.

آتش از نوع K : آتش هایی که در برگیرنده روغن های آشپزخانه ای و سایر روغن خوراکی می باشد به عنوان مثال روغن زیتون ، روغن ذرت ، روغن حیوانی و غیره.

آتش از نوع E : با داشتن نازل حریق الکتریسیته در سیلندرهای این محصول برای اطفای حریقهای الکتریکی نیز قابل استفاده می باشد.


تاریخ مصرف:

ساختار گیاهی این محصول عمر مفید آن را به حداکثر میرساند که باعث تاریخ مصرف 5 ساله آن شده و برخلاف سایر محصولات موجود در بازار نیازی به شارژ سالانه ندارد که خود هزینه ها را تا حد زیادی پایین می آورد که این محصول را از لحاظ اقتصادی نیز متمایز از دیگر محصولات میکند.

موارد مصرف:

قابل استفاده در اتومبیل های سبک و سنگین ، آشپزخانه ها، فروشگاهها، کارگاهها و تولیدی های کوچک و همچنین در دفاتر و ادارات می باشد.

نحوه استفاده:

این محصول بدلیل کاربری بسیار آسان و عدم نیاز به آموزش قابل استفاده برای تمامی افراد جامعه حتی کودکان و بانوان نیز می باشد. جهت آشنایی با این محصول و نحوه استفاده و مشاهده اثر گذاری سریع این اسپری در مهار آتش، ویدو های ما را در آپارات دنیال کنید.

https://www.aparat.com/v/t3Ubm
https://www.aparat.com/v/b945n

مشخصات فنی محصول:

حجم : 1000 میلی لیتر
عدم نیاز به فشار سنج
با نازل ثابت و بدون نیاز به شارز
وزن ماده ضد آتش: یک کیلوگرم
دمای نگهداری: از 10- تا 40+ درجه سانتی‌گراد
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2022 محفوظ است