خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
شامپو زغالی آرپی مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده
شامپو زغالی آرپی مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیدهشامپو زغالی آرپی مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده

شامپو زغالی آرپی مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 250,000ریال
شامپو زغالی آرپی مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده

بهبود شرایط پوست سر
افزایش حجم موها
پاکسازی عمیق تر مو و پوست سر
پاکسازی سموم آلودگیهای محیطی
حاوی کربن اکتیو (زغال)
حجم 300 میلی لیتر

کربن اکتیو به‌عنوان یک جاذب دارای کاربردهای مهم و حیاتی می‌باشد. این ماده از پیرولیز موادگیاهی حاوی کربن تولید می‌شود و تحت عملیات فعال‌سازی قرار می‌گیرد. با توجه به نوع موادخام مصرفی، کربن‌های فعال دارای اندازه منفذ و شکل‌های متفاوت هستند و از طرفی با توجه به اندازه منفذ و توزیع اندازه دارای کاربردهای گسترده و ویژه‌ای می‌باشند.

خلاص کردن موها از شر سموم
با قرار دادن زغال فعال بر روی موها می توان آن ها از شر گرد و خاک و چربی اضافه خلاص کرد،درست مانند پوست. می توان برای تقویت و بهبودی موها از شامپوهای دارای زغال فعال استفاده کرد. در غیر این صورت می توانید در فواصل زمانی مشخص در هنگام استحمام یک قاشق پودر زغال فعال را به شامپویتان اضافه کنید. فقط به یاد داشته باشید استفاده ی زیاد از زغال ممکن است باعث خشکی بیش از حد موها شود.

حجیم ساختن موها
اگر موها آلودگی زیادی را حمل کنند، سبب خم شدن و بی حجم شدن شان می شود. در حالیکه زغال فعال با زدودن آلودگی ها، علاه بر پاک سازی موها باعث حجیم شدن آن می شود.

درمان پوست سر
شوره سر، قرمزی و خارش پوست سر چرب با زغال درمان می شود. با مخلوط کردن کمی از این ماده با شامپو، خود را از شر این مشکلات نجات دهید. 

طریقه مصرف:
شامپو را بر روی موهای خیس ماساژ داده تا کف کند و سپس با آب بشویید و برای اثر بخشی بهتر می توانید این عمل را چند بار تکرار کنید.

توجه: این محصول یک محصول دانش بنیان ایرانی است و مناسب تمام اقلیم آب و هوایی ایران می باشد همچنین برای افرادیکه شوره سرشان زیاد است توصیه می شود.
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2023 محفوظ است