خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
DriveScrubber

DriveScrubber

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 3,600,000ریال
DriveScrubber یکی از پرفروش ترین ابزار جهت حذف ایمن فایل ها از هارد دیسک ها، درایو های USB نظیر هارد های اکسترنال و سایر حافظه های ذخیره سازی دستگاه های دیجیتال با استفاده از الگوریتم های Military-Grade می باشد. DriveScrubber از بدست افتادن داده های با ارزش و حساس شما وقتی PC خود را می فروشید، اهدا می کنید، مورد بازیافت اطلاعات قرار میدهید جلوگیری می کند. داده هایی که توسط DriveScrubber پاک می شوند هرگز نمی تواند توسط نرم افزارهای دیگری بازیافت شوند این نرم افزار فایل ها، تصاویر، پسورد ها و بیشتر داده ها را به طور همیشگی حذف می کند. عمل پاک سازی هارد دیسک ها چنان انجام می شود که به وضعیت خیلی نزدیک به حالت خرید بازیابی می شوند. این نرم افزار قابلیت پاکسازی داده ها در هارد دیسک ها، فلش مموری ها، دوربین های دیجیتال و بیشتر حافظه های ذخیره سازی را دارد.

بررسی اجمالی و ویژگی های کلی DriveScrubber :

-نابود سازی ایمن اطلاعات شخصی PC قبل از آنکه آن را بفروشید یا برای بازیافت بفرستید.

-شامل گزینه Scalable جهت پاکسازی با روش پاکسازی batch-wipe، دارای گزینه توقف، کنسل کردن و ادامه به موقع پاکسازی با حفظ ساختار بوت و پارتیشن بندی هارد دیسک

-ارائه ابزار سفارشی با لایه های امنیتی قابل تنظیم به منظور پاکسازی درایو با حالت های سریع, electron, microscopy, magnetic هر یک از این فیلد ها امکان کشف و پاکسازی داده های بیشتری دارند که کنترل کاملی را در اختیار شما میگذارد.

-استفاده از یک حالت پاکسازی ایمن که در اصل برای سازمان و پدافندهای ایالات متحده امریکا توسعه داده شده بود به منظور نابود سازی تمام فایل های پاک شده

-وفتی بر اثر حملات ویروسها، نرم افزارهای جاسوسی هارد دیسک PC آسیب می بینید با استفاده از این نرم افزار می توان آن را پاک کرد و به وضعیت قبل از آسیب بازیافت کرد.

-محصولات دیگر ممکن است چند ساعت یا حتی چند روز طول بکشد تا پروسه پاکسازی را انجام دهند در حالیکه DriveScrubber از روش های سریع، بهینه با حفظ ساختار امنیتی آن برای پاکسازی استفاده می کند.

نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2019 محفوظ است