خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
System Shield® AntiVirus and AntiSpyware

System Shield® AntiVirus and AntiSpyware

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 4,800,000ریال

System Shield با یک عملکرد بالا و با استفاده از دو موتور هوشمند، تکنولوژی هوش مصنوعی و ایجاد حفاظت دو لایه در برابر انواع ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، روت کیت ها، نرم افزارهای جاسوسی و دیگر بدافزارها با درگیر کردن کم ترین منابع سیستمی بصورت دائمی (Real-time) از PC ، لپ تاپ ها محافظت میکند. این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار امنیتی با نرخ تشخیص بالای بدافزارها و قابلیت آلودگی زدایی از فایل ها بوسیله Virus Bulletin (VB100) مورد تایید قرار گرفته است و مناسب برای کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ ها حتی با منابع سیستمی کم می باشد.

بررسی اجمالی و ویژگی های کلی System Shield :

-شناسایی و پاکسازی ویروس ها و بدافزارهایی که موجب از کار افتادن سیستم عامل می شوند و حفاظت همیشگی در برابر تهدیدات آینده

-محافظت بدون ابزارهای جانبی اضافی و فعالیت های پشت پرده با کم ترین منابع سیستمی که باعث سنگین شدن PC یا لپ تاپ شما نخواهد شد.

-استفاده از تکنولوژی Revolutionary به منظور برقرار ساختن حفاظت Real-time و بی وقفه و خنثی سازی سریع ویروس ها

-شناسایی و نابود کردن بدافزارها و ویروس های کامپیوتری، باز گرداندن ثبات سیستمی و آزاد کردن منابع اشغال شده توسط آن ها

-این بسته نرم افزاری متشکل از iolo AntiVirus, iolo AntiSpyware می باشد که iolo AntiVirus برای جلوگیری از ورود ویروس ها، نرم افزارهای مخرب، تروجان ها، روت کیت ها، بوت ها و دیگر نرم افزارها و ویروس های خطرناک به سیستم می باشد. iolo AntiSpyware نیز به منظور از بین بردن نرم افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی، سارقان هویت و رمزهای بانکی شما (keyloggers)، باج افزارها و دیگر بدافزارهای ضعیف و مختل کننده سیستم می باشد.

-تکنولوژی Sentient از یک هوش مصنوعی منحصر بفرد هوشمند به منظور پیشگیری، تشخیص رفتارهای خطرناک، خنثی سازی بد افزارهای جدید که به عنوان ویروس طبقه بندی نشده اند یا جهش یافته که قصد ایجاد تغییر در فایل های سیستمی و از کار انداختن آن را دارند استفاده می کند تا حفاظت کامل از PC و لپ تاب را فراهم بکند.

-تکنولوژی HyperScan یک سپر امنیتی نامرئی مناسب برای PC شما فراهم می رود به طوریکه تمام تهدیدات خارجی را قبل از آنکه بتوانند کاری بکنند خنثی می سازد.

-پشتیبانی کامل از ویندوز اکس پی ، ویستا ، 7 ، 8 ، 10
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2019 محفوظ است