خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
System Mechanic® Business
  • System Mechanic® Business
  • System Mechanic® Business
  • System Mechanic® Business
  • System Mechanic® Business
  • System Mechanic® Business
  • System Mechanic® Business
  • System Mechanic® Business

System Mechanic® Business

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 6,000,000ریال
System Mechanic Business یک ویرایش از سری محصولات System Mechanic شرکت iolo برای کسب و کارهای کوچک می باشد. قیمت گذاری این محصول بر اساس تعداد PC های متصل متغیر بوده و دارای گزینه مدیریت شبکه نیز می باشد. این نرم افزار تمام چیزی است که شما جهت تعمیر، افزایش سرعت PC های کسب و کار خود نیاز دارید. این نرم افزار با تعمیر و با جلوگیری از ایجاد مشکل در PC که عامل کند شدن سرعت پیشروری کسب و کار شماست جلوگیری بعمل میاورد. با استفاده از تکنولوژی انحصاری ActiveCare تعمیرات PC ها بصورت اتوماتیک انجام شده ، علاوه بر آنکه سرعت ، قدرت و پایداری PC سازمان شما را فراهم می کند نیاز شما به جایگزینی PC های جدید نیز برطرف خواهد شد.

بررسی اجمالی و ویژگی های کلی System Mechanic Business :


-افزایش سرعت PC و تجارت شما، PC های کند که بالا آمدن آن ها چندین دقیقه طول می کشد، کند اجرا می شوند، بدون دلیل خاصی با صفحه آبی مواجه و مجدد راه اندازی می شوند از جمله عواملی هستند که تجارت شما را مختل میسازند System Mechanic Business می تواند کمک کند تا PC های خود را به مانند وضعیت جدید بازگردانی کنید.

-جلوگیری از هزینه های جایگزینی PC های جدید، کاهش عملکرد و کارایی PC، قرار گرفتن در چرخه زمانی اسکات از عوامل جایگزینی PC می باشد. System Mechanic Business مدت زمان استفاده از کامپیوتر ها را با تعمیر ایرادات که عامل کندی و ناپداری سیستم ها می باشد و از علل اصلی جایگزینی PC می باشد جلوگیری بعمل می آورد.

-تعمیر خودکار و کاهش نیاز به پشتیبانی، System Mechanic Busines با استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد ActiveCare بیش از 50 نوع عملکرد مختلف را برای جلوگیری از ایجاد مشکل در PC قبل از آنکه اتفاق بیافتد انجام میدهد و در چرخه تعمیر و نگهداری گیر نخواهید کرد.

-بستن حفره های امنیتی، System Mechanic Business کمک می کند تا از ورود نرم افزارهای خطرناک که با ایجاد تغییرات سیستمی و تنظیمات مخرب ، حفاظ امنیتی اطلاعات شما را برداشته و آن را در معرض خطر بالقوه ای قرار میدهد جلوگیری بعمل می آورد و به عنوان نقطه پایانی در بهبود عملکرد سیستم شما در برابر تهدیدات امنیتی می شود.

-ابزار System Guard به منظور شناسایی نرم افزارهای مخرب، ویروس ها، کرم های اینترنتی، مقابله با بدافزارهای ناپایدار کننده سیستم تا همیشه ویندوز سریع و عاری از مشکل داشته باشید.
   
-وجود تکنولوژی Military Grade در نرم افزار DriveScrubber جهت پاکسازی ایمن و همیشگی داده های حساس شما به منظور حفظ حریم خصوصی

-با استفاده از ابزار Search and Recover فادر خواهید بود که فایل هایی ویدویی، تصاویر  و اسناد خود را که ناخواسته پاک کرده اید بازیابی کنید.

-شناسایی و حذف نرم افزارهای راه انداز ناخواسته و غیر ضروری به منظور کاهش مدت زمان بوت و راه اندازی سیستم بدون انکه شما از دانش کافی برای تشخیص آنها برخوردار باشید.

-مراقبت خودکار از PC، لپ تاپ ها با استفاده از قابلیت های ActiveCare,  LiveBoost ، با فعالسازی قابلیت LiveBoost خواهید توانست منابع در دسترس CPU,RAM و میزان پایداری و کارایی هارد دیسک خود را افزایش دهید بطور مثال وقتی در حال انجام بازی، کارهای میکس مونتاژ یا کارهای محاسباتی سنگین هستید با استفاده از این قابلیت منابع مورد نیاز جهت انجام این فعالیت ها مهیا شده بدون آنکه سرعت سیستم شما خیلی کاهش یابد. همچنین با فعال سازی قابلیت ActiveCare بیش از 30 هزار ایرادات رجیستری، باگ های نرم افزاری، فایل های غیراضافی که پس از حذف نرم افزارها باقی می ماند بصورت خودکار شناسایی، تعمیر و پاک خواهد شد که در نهایت افزایش کارایی، پایداری و سرعت سیستم را به دنبال خواهد داشت.

-شناسایی و حذف بیش از 50 نوع فایل های بدرد نخور بر جای مانده از حذف برنامه ها و آزاد سازی فضای اشغال شده هارد دیسک، که فضای بیشتری جهت ذخیره سازی فایل های باارزش، تصاویر، اسناد فراهم می شود. همچنین با پاکسازی تاریخچه مرورگر های اینترنتی موجب افزایش سرعت ، پایداری مرورگر ها و حفظ حریم خصوصی می شود.

-قابلیت Registry Tuner که با یکپارجه سازی (Defrags)، فشردگی و بکاپ گیری سیستم رجیستری، موجب افزایش سرعت اجرای نرم افزارها، زمان بوت می شود و در صورت رخ دادن مشکل رجیستری ناشی از بدافزارها و باگ های نرم افزاری می توان اقدام به بازگردانی و رفع مشکل پرداخت.

-قابلیت رفع باگ های سیستم عامل بر اساس آخرین پچ های امنیتی ارائه شده

-ابزار Incinerator جهت حذف ایمن و غیر قابل برگشت پذیر فایل هایی که قصد پاک کردن آن ها را دارید.

-قابلیت Program Accelerator به منظور یکپارچه سازی فایل های نرم افزارها جهت دسترسی سریع، کاهش زمان لود سیستم و افزایش سرعت آن

-تکنولوژی NetBooster که با بهینه سازی تنظیمات اتصال موجب افزایش سرعت دانلود، بارگذاری صفحات اینترنتی، تسریع در بازی های آنلاین و ... خواهد شد.

منابع مورد نیاز برای اجرای System Mechanic Business :

سیستم عامل : Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista or XP (SP3)
فضای مورد نیاز جهت نصب : 140 مگابابت
مقدار RAM : حداقل 512 مگابایت
مروگر : Internet Explorer 7.0 or later
نیاز به اینترنت: جهت فعال سازی لایسنس خریداری شده و مدیریت شبکه
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2019 محفوظ است