خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro
 • System Mechanic Pro

System Mechanic Pro

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 8,280,000ریال
System Mechanic Pro یک مجموعه نرم افزاری کامل و دارای جوایز متعدد از سایت های TopTen, PC Magazine, Shareware Pros جهت انجام بهینه سازی و تامین حفاظت PC شماست که کامپیوتر شما را در شرایط اوج عمیاتی برای استفاده نگه میدارد. به علاوه این مجموعه، نسخه حرفه ای محصول System Mechanic می باشد که شامل نرم افزار System Shield به عنوان آنتی ویروس و نرم افزار ضد جاسوسی جهت مقابله با بدافزارها، Search and Recover به عنوان یک نرم افزار هوشمند جهت بازیابی داده ها، DriveScrubber یک نرم افزار ایمن جهت حذف دائمی فایل های شما می باشد. این مجموعه دارای تکنولوژی منحصر بفرد برای افزایش سرعت سیستم، قدرت و پایداری آن ، رفع ایرادات سیستمی ناشی از نصب نرم افزارها، کرش و هنگ کردن سیستم عامل شما و حفظ امنیت داده های شما در برابر سارقان اینترنتی است و نیاز شما را از خرید نرم افزارهای مختلف برطرف خواهد کرد.

بررسی اجمالی و ویژگی های کلی System Mechanic Pro :

-وجود نرم افزار System Shield به منظور مقابله با آخرین بدافزارها، ویروس ها و نرم افزارهای مخرب با استفاده از دو موتور هوشمند
   
-وجود تکنولوژی Military Grade در نرم افزار DriveScrubber جهت پاکسازی ایمن و همیشگی داده های حساس شما به منظور حفظ حریم خصوصی

-با استفاده از ابزار Search and Recover فادر خواهید بود که فایل هایی ویدویی، تصاویر  و اسناد خود را که ناخواسته پاک کرده اید بازیابی کنید.

-شناسایی و حذف نرم افزارهای راه انداز ناخواسته و غیر ضروری به منظور کاهش مدت زمان بوت و راه اندازی سیستم بدون انکه شما از دانش کافی برای تشخیص آنها برخوردار باشید.

-مراقبت خودکار از PC، لپ تاپ ها با استفاده از قابلیت های ActiveCare,  LiveBoost ، با فعالسازی قابلیت LiveBoost خواهید توانست منابع در دسترس CPU,RAM و میزان پایداری و کارایی هارد دیسک خود را افزایش دهید بطور مثال وقتی در حال انجام بازی، کارهای میکس مونتاژ یا کارهای محاسباتی سنگین هستید با استفاده از این قابلیت منابع مورد نیاز جهت انجام این فعالیت ها مهیا شده بدون آنکه سرعت سیستم شما خیلی کاهش یابد. همچنین با فعال سازی قابلیت ActiveCare بیش از 30 هزار ایرادات رجیستری، باگ های نرم افزاری، فایل های غیراضافی که پس از حذف نرم افزارها باقی می ماند بصورت خودکار شناسایی، تعمیر و پاک خواهد شد که در نهایت افزایش کارایی، پایداری و سرعت سیستم را به دنبال خواهد داشت.

-شناسایی و حذف بیش از 50 نوع فایل های بدرد نخور بر جای مانده از حذف برنامه ها و آزاد سازی فضای اشغال شده هارد دیسک، که فضای بیشتری جهت ذخیره سازی فایل های باارزش، تصاویر، اسناد فراهم می شود. همچنین با پاکسازی تاریخچه مرورگر های اینترنتی موجب افزایش سرعت ، پایداری مرورگر ها و حفظ حریم خصوصی می شود.

-قابلیت Registry Tuner که با یکپارجه سازی (Defrags)، فشردگی و بکاپ گیری سیستم رجیستری، موجب افزایش سرعت اجرای نرم افزارها، زمان بوت می شود و در صورت رخ دادن مشکل رجیستری ناشی از بدافزارها و باگ های نرم افزاری می توان اقدام به بازگردانی و رفع مشکل پرداخت.

-قابلیت رفع باگ های سیستم عامل بر اساس آخرین پچ های امنیتی ارائه شده

-ابزار Incinerator جهت حذف ایمن و غیر قابل برگشت پذیر فایل هایی که قصد پاک کردن آن ها را دارید.

-قابلیت Program Accelerator به منظور یکپارچه سازی فایل های نرم افزارها جهت دسترسی سریع، کاهش زمان لود سیستم و افزایش سرعت آن

-تکنولوژی NetBooster که با بهینه سازی تنظیمات اتصال موجب افزایش سرعت دانلود، بارگذاری صفحات اینترنتی، تسریع در بازی های آنلاین و ... خواهد شد.

-System Shield به عنوان یک نرم افزار امنیتی با نرخ تشخیص بالای بدافزارها بوسیله Virus Bulletin (VB100) مورد تایید قرار گرفته است.قابلیت این نرم افزار به شرح زیر می باشد
 • محافظت در برابر بیش از 2.1 میلیون ویروس و تهدیدات امنیتی مختلف
 • اسکن ساده و سریع با استفاده از کمترین منابع سیستمی
 • هرگز اخطار و پیام های پاپ، گیج کننده و آزار دهنده ناشی از شناسایی و پاک سازی ویروس ها دریافت نخواهید کرد.
 • شناسایی تهدیدات شناخته شده و ناشناخته براساس رفتارهای مشکوک آن ها
 • دو موتور هوشمند که دو لایه امنیتی را جهت حفاظت فایل های شما، توقف بیشتر بدافزارها با شناسایی آن ها
 • حالت های مختلف Power به منظور تخیصیص منابع برای حالت های وبگردی، اجرای بازیها، محاسبات و پردازش های سنگین که باعث خواهد شد تا آنتی ویروس خود را غیرفعال نکنید و حفاظت داده های خود را متوقف نسازید.
-نرم افزار منتخب سال 2009 سایت CNET ، سال 2010 New York Times ، سال 2012 USA TODAY و PC Magazine

-پشتیبانی کامل از ویندوز اکس پی ، ویستا ، 7 ، 8 ، 10
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2019 محفوظ است