خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
Kaspersky Small Office Security 6
Kaspersky Small Office Security 6Kaspersky Small Office Security 6

Kaspersky Small Office Security 6

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 26,780,000ریال
اختیارات موجود:
تعداد سال:
تعداد کاربر:
نوع خرید:
این محصول مجازی می باشد و شما پس از خرید بلافاصله اطلاعات مربوط به محصول را دریافت خواهید نمود
کسب و کارهای کوچک با تهدیدات امنیتی مشابه شرکت های بزرگ مواجه هستند اما منابع کافی برای مقابله با آن ها را ندارند. این دلیلی است که شرکت امنیتی کسپرسکی نرم افزار Kaspersky Small Office Security را ایجاد کرده است. نرم افزار Kaspersky Small Office Security تنها راهکار نرم افزاری است که برای کسب و کارهای کوچک، بطور متوسط 5 الی 25 دستگاه الکترونیکی از جمله لپ تاپ ها، کامپیوترهای دسکتاپ، فایل سرورها و گوشی های هوشمند و تبلت ها طراحی شده است. این محصول با بهره‌مندی از ابزار آنتی بدافزار پیشرفته و دیگر فناوری‌های امنیتی کسپرسکی از دارایی‌های حساس و ارزشمندی چون سرمایه، هویت، اعتبار کسب و کار و اطلاعات محرمانه مشتریان شما محافظت می‌کند. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان بوده و نیازی به دانش IT ندارید که آن را به راهکار امنیتی ایده آلی برای کسب و کارهای کوچک تبدیل می کند. از آنجاییکه بیش از 30 درصد رخنه های امنیتی در شرکت های با کمتر از 100 کارمند اتفاق می افتد و 44 درصد از شرکت های کوچک و متوسط مورد حمله مجرمان اینترنتی قرار می گیرند. این نرم افزار امنیت کسب و کار شما را در برابر مجرمان اینترنتی تضمین میکند تا با خیالی آسوده به توسعه و انجام کسب و کار خود مشغول شوید.

امکانات و ویژگی‌های نرم افزار Kaspersky Small Office Security:

  استفاده از این نرم افزار بسیار آسان بوده و قابل انجام توسط هر فرد حتی بدون دانش IT می باشد. با استفاده از قابلیت های فراوان موجود در این برنامه و پنل تحت وب از هر جایی خواهید توانست تمام دستگاه های الکترونیکی خود را مشاهده و مدیریت نمایید یا حتی آن را به یک متخصص و فرد دیگری واگذار کنید تا در نبود شما به آن رسیدگی کند.

Kaspersky Small Office Security از گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید و تبلت ها در برابر انواع بدافزار حفاظت خواهد نمود. با استفاده از تکنولوژی Anti-Theft در صورت گم کردن یا دزدیده شدن گوشی یا تبلت خود قادر خواهید بود آن را مسدود، اطلاعات محرمانه خود را پاک کرده و همچنین موقعیت مکانی تلفن همراه خود را حتی در صورت تعویض سیم کارت بیابید. با استفاده از ویژگی Secure Containers خواهید توانست از اطلاعات محرمانه دستگاه های الکترونیکی کارمندان خود محافظت نمایید. به صورت خودکار جلوی تماس ها و یا پیام های ناخواسته را بگیرید، همچنین می توانید یک لیست از تماسهای مجاز و غیر مجاز تهیه کرده تا از اتلاف زمان جلوگیری بعمل آوردید.

تکنولوژی Safe Money امنیت کیف پول شما و پرداخت های شما را هنگام خرید های اینترنتی و استفاده ازسیستم بانکداری آنلاین درمقابل سایتهای جعلی که قصددزدیدن پول یا هویت آنلاین شما با استفاده از بدافزارهای Keylogger را دارند تضمین می کند. این حفاظت با استفاده از قابلیت Virtual Keyboard به عنوان یک کیبورد امن به جای کیبورد فیزیکی و قابلیت Secure Keyboard با ساخت یک اتصال امن بین صفحه کلید و کامپیوتر شما ایجاد خواهد شد.

تکنیک های آنالیز پیشرفته به صورت خودکار امنیت ایمیل ها و فعالیت های تحت وب شما را در برابر لینک های مخرب و جعلی شامل سایت های فیشینگ که سعی در دزدیدن پول یا هویت آنلاین شما دارند بررسی می کند تا مجرمان سایبری نتوانند به اطلاعات محرمانه شما دسترسی پیدا کنند. تمامی فایل های ضمیمه موجود در  ایمیل ها یا نرم افزارهایی که در حالت دانلود آن میباشید می تواند اسکن شود. همچنین کسپراسکی با ارائه اپدیت های منظم و با بهره گیری از قدرت Cloud حفاظت سریع در برابر جدیدترین تهدیدات فایل های مخرب و آلوده را موجب می شود.

حفاظت از اطلاعات حساس و کسب و کار شما در برابر باج افزارها (سارقان داده) و تامین مکانی امن جهت ذخیره داده یکی از دغدغه های اصلی هر کسب و کاری  است. تکنولوژی Anti-cryptor با رمزنگاری داده ها به حالتی غیر قابل خواندن و پشتیبان گیری اتوماتیک از آن ها، امکان نفوذ و اجرای نرم افزارهای مخرب باج افزار در دستگاه های الکترونیکی کارمندان شما را گرفته و مسدود می نماید.شما همچنین می توانید فایل های پشتیبان را به صورت آنلاین با استفاده از سرویس ابری Dropbox پشتیبان گیری کرده و به فایل های Backup توسط هر کامپیوتر متصل به اینترنتی دسترسی پیدا کنید.

با گنجانده شدن نرم افزار Kaspersky Password Manager در این برنامه، می توانید پسورد های قدرتمند جهت استفاده در وب سایت ها و برنامه ها تولید کرده تا در محلی امن ذخیره سازی نمایید. با توجه به همگام سازی پسورد ها در تمامی دستگاه های PC, Mac, Android, iOS به آسانی به آنچه که نیاز دارید دسترسی خواهید پیدا کرد. تمام قابلیت های این محصول در صفحه معرفی این نرم افزار ذکر شده است که از طریق این لینک قابل دسترس میباشد.

Kaspersky Small Office Security با بهینه سازی نرم افزار ها و کاهش مصرف منابع باعث افزایش سرعت راه اندازی سیستم و اجرای نرم افزارها شده و مدت زمان باز کردن صفحات اینترنتی را کاهش میدهد.

تکنولوژی منحصربه فرد System Watcher و فایروال قدرتمند دو طرفه اجرای نرم افزارها را از لحاظ اتصال امن اینترنتی مورد بررسی قرار میدهد. این ویژگی موجب شناسایی رفتار خطرناک فایل های مخرب یا آلودگی فایل های سالم شده و از اجرای آن و آسیب به فایل های شما جلوگیری خواهد کرد. همچنین با استفاده از تنظیمات فایروال می توانید نرم افزارها را از لحاظ اتصلات اینترنتی کنترل و محدود نمایید.
 
در آزمایش های Independent که به منظور رتبه بندی آنتی یروس ها در شناسایی و مقابله با بدافزارها و استفاده از منابع سیستمی صورت میگیرد از روش‌ها و الگوریتم‌های متفاوتی برای انجام آزمون‌ استفاده می‌شود ولی خروجی این آزمون ها بایستی یکسان باشد . شرکت های برتر امنیتی کمی وجود دارد که نتایج آزمون های مختلف آن با هم مطابقت داشته باشد. در 94 آزمونی که کسپراسکی در سال 2015 در آن شرکت داشت در 60 مورد آن موفق به دریافت نشان آنتی ویروس برتر و در 77 مورد جزو سه آنتی ویروس top انتخاب شده است.  

توجه : قبل از خرید لایسنس، سازگاری نسخه ویندوز سرور خود با نرم افزار آنتی ویروس را بررسی کنید. حداقل سیستم مورد نیاز جهت نصب ویرایش File Server را می توانید اینجا ملاحظه کنید.

جهت دانلود فایل نصب نرم افزار، راهنمای خرید و استفاده از لایسنس ها پیشنهاد می کنیم به بخش راهنمای فعال سازی و خرید لایسنس Kaspersky مراجعه کنید.

توجه: از آنجاییکه لایسنس تنها به آدرس Email شما ارسال می شود، از صحیح و معتبر بودن آدرس Email خود در اطلاعات کاربری ثبت شده در فروشگاه اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورت مفقود شدن لایسنس، با استفاده از آدرس Email خود می توانید لایسنس خود را در سایت شرکت Kaspersky بازیابی نمایید

اطلاعات لایسنس های ارائه شده به شرح زیر می باشد:

5 User: 5 Desktop + 5 Mobile Device + 1 File Server
6 User: 6 Desktop + 6 Mobile Device + 1 File Server
7 User: 7 Desktop + 7 Mobile Device + 1 File Server
8 User: 8 Desktop + 8 Mobile Device + 1 File Server
9 User: 9 Desktop + 9 Mobile Device + 1 File Server
10 User: 10 Desktop + 10 Mobile Device + 1 File Server
11 User: 11 Desktop + 11 Mobile Device + 1 File Server
12 User: 12 Desktop + 12 Mobile Device + 1 File Server
13 User: 13 Desktop + 13 Mobile Device + 1 File Server
14 User: 14 Desktop + 14 Mobile Device + 1 File Server
15 User: 15 Desktop + 15 Mobile Device + 2 File Server
16 User: 16 Desktop + 16 Mobile Device + 2 File Server
17 User: 17 Desktop + 17 Mobile Device + 2 File Server
18 User: 18 Desktop + 18 Mobile Device + 2 File Server
19 User: 19 Desktop + 19 Mobile Device + 2 File Server
20 User: 20 Desktop + 20 Mobile Device + 2 File Server
21 User: 21 Desktop + 21 Mobile Device + 2 File Server
22 User: 22 Desktop + 22 Mobile Device + 2 File Server
23 User: 23 Desktop + 23 Mobile Device + 2 File Server
24 User: 24 Desktop + 24 Mobile Device + 2 File Server
25 User: 25 Desktop + 25 Mobile Device + 3 File Server
26 User: 26 Desktop + 26 Mobile Device + 3 File Server
27 User: 27 Desktop + 27 Mobile Device + 3 File Server
28 User: 28 Desktop + 28 Mobile Device + 3 File Server
29 User: 29 Desktop + 29 Mobile Device + 3 File Server
30 User: 30 Desktop + 30 Mobile Device + 3 File Server
31 User: 31 Desktop + 31 Mobile Device + 4 File Server
32 User: 32 Desktop + 32 Mobile Device + 4 File Server
33 User: 33 Desktop + 33 Mobile Device + 4 File Server
34 User: 34 Desktop + 34 Mobile Device + 4 File Server
35 User: 35 Desktop + 35 Mobile Device + 4 File Server
36 User: 36 Desktop + 36 Mobile Device + 4 File Server
37 User: 37 Desktop + 37 Mobile Device + 4 File Server
38 User: 38 Desktop + 38 Mobile Device + 4 File Server
39 User: 39 Desktop + 39 Mobile Device + 4 File Server
40 User: 40 Desktop + 40 Mobile Device + 4 File Server
41 User: 41 Desktop + 41 Mobile Device + 5 File Server
42 User: 42 Desktop + 42 Mobile Device + 5 File Server
43 User: 43 Desktop + 43 Mobile Device + 5 File Server
44 User: 44 Desktop + 44 Mobile Device + 5 File Server
45 User: 45 Desktop + 45 Mobile Device + 5 File Server
46 User: 46 Desktop + 46 Mobile Device + 5 File Server
47 User: 47 Desktop + 47 Mobile Device + 5 File Server
48 User: 48 Desktop + 48 Mobile Device + 5 File Server
49 User: 49 Desktop + 49 Mobile Device + 5 File Server

نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2019 محفوظ است