خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
Kaspersky Internet Security for Android 11
  • Kaspersky Internet Security for Android 11
  • Kaspersky Internet Security for Android 11
  • Kaspersky Internet Security for Android 11
  • Kaspersky Internet Security for Android 11
  • Kaspersky Internet Security for Android 11
  • Kaspersky Internet Security for Android 11
  • Kaspersky Internet Security for Android 11

Kaspersky Internet Security for Android 11

 
 
اطلاعيه ها بازگشت
وضعیت کالا : موجود
قیمت: 3,490,000ریال
اختیارات موجود:
تعداد سال:
تعداد کاربر:
نوع خرید:
این محصول مجازی می باشد و شما پس از خرید بلافاصله اطلاعات مربوط به محصول را دریافت خواهید نمود
در عصر امروز زمانیکه صحبت از ویروس‌ها، حملات اینترنتی، سرقت هویت و تبهکارانی می‌شود که قصد سرقت اطلاعات کارت اعتباری یا بانکی را دارند،تلفن های هوشمند و تبلت شما می تواند به همان اندازه کامپیوترهای شخصی آسیب پذیر باشد. آن به این دلیل است هنگامی که شما صفحات اینترنتی را باز می کنید یا در شبکه های اجتماعی هستید نیاز دارید از داده های ارزشمند خودحفاظت کنید.به علاوه وسایل همراه جمع و جور امروزی بسیار مستعد گم شدن هستند و هدف آسانی برای سارقان محسوب می‌شوند. درنتیجه احتمال افتادن اطلاعات حساس به دست افراد ناشناس نیز بیشتر می شود. محصول Kaspersky Internet Security for Android حاصل جدیدترین تکنولوژی‌های امنیتی موبایل کسپرسکی شامل حفاظت کامل ضدسرقت و آنتی ویروس اندرویدی می‌باشد. این نرم افزار بدافزار، اپلیکیشن، وب سایت ها و لینک های خطرناک را قبل اینکه آسیبی به سیستم شما برساند مسدود میکند به علاوه به شما کمک می کند تا جلوی تماس ها و یا پیام های ناخواسته را بگیرید و با مدیریت مخاطبین خود بتوانید از حریم خصوصی خود حفاظت کنید. در صورت گم کردن تلفن همراه یا تبلت خود با استفاده از قابلیت Remote می توانید از افتادن اطلاعات خود به دست افراد ناشناس جلوگیری کنید.

ویژگی و مزایای استفاده از Kaspersky Internet Security for Android به شرح زیر می باشند:


بد افزارها و حملات طراحی شده برای دستگاه های اندروئیدی و iOS روبه افزایش هستند به همین دلیل Kaspersky Internet Security for Android با اسکن خودکار اپلیکیشن ها ، فایل ها و مسدودن کردن وب سایت های جعلی و همچنین لینک های خطرناک درون فایل های text حفاظت Real-Time را در اختیار شما قرار میدهد.

از انجاییکه اطلاعات شخصی زیادی را در تلفن های هوشمند خود ذخیره می کنید این نرم افزار به شما کمک میکند مخاطبین، تماس ها ، پیام ها و لاگ های فعالیت خود را از دید چشمان کنجکاو مخفی کنید. همچنین می توانید جلوی تماس ها و یا پیام های ناخواسته را بگیرید و در صورت گم کردن یا به سرقت رفتن دستگاه خود، دسترسی به آن را مسدود، تمام داده های خود را پاک و محل گوشی خود را پیدا کنید.

Kaspersky Internet Security for Android با بهینه کردن منابع مصرفی اپلیکیشن ها نه تنها سرعت سیستم شما را پایین نمی آورد بلکه با ترکیب حفاظت و سرعت، ارتباطات و فعالیت های اینترنتی شما را ایمن می کند.

اکانت رایگان My Kaspersky به شما امکان می دهد تا امنیت خود را از هر جایی که دسترسی به اینترنت دارید، مدیریت کنید.شما همچنینمی توانید از دستگاه های پوشیدنی مجهز به سیستم عامل اندروید نظیر ساعت های هوشمند برای مدیریت Kaspersky Internet Security for Android استفاده کنید.

جهت دانلود فایل نصب نرم افزار، راهنمای خرید و استفاده از لایسنس ها پیشنهاد می کنیم به بخش راهنمای فعال سازی و خرید لایسنس Kaspersky مراجعه کنید.

توجه: از آنجاییکه لایسنس تنها به آدرس Email شما ارسال می شود، از صحیح و معتبر بودن آدرس Email خود در اطلاعات کاربری ثبت شده در فروشگاه اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورت مفقود شدن لایسنس، با استفاده از آدرس Email خود می توانید لایسنس خود را در سایت شرکت Kaspersky بازیابی نمایید.
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2023 محفوظ است