خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
نماد اعتماد الکترونیکی
سبد خريد
 
0 مورد
شاخه ها
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيک:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
Delivery goods
iraddidas-shoes
آدیداس اسپورت
آدیداس نئو

معرفی آرتم کالا

     

عصر حاضر مبتنی بر تکنولوژی است. بشر همیشه در تلاش برای یافتن روش های جدید می باشد تا کارهای خود را در زمان کم و با هزینه پایین انجام بدهد. تکنولوژی های نوین ابزارهای خسته کننده قدیمی را کنار زده و روش های آسانی را برای انجام کارها به ما ارائه می کند. وب نیز از این امر مستثنی نبوده است فروشگاه های مدرن امروزی قدرت انتخاب و آزادی عمل بیشتری را در اختیار خریدار می گذارند بنابراین خریداران می توانند از وقت آزاد خود استفاده حداکثری داشته باشند. فروشگاه های اینترنتی با برخورداری از ویژگی های فوق در حال کسب جایگاه فروشگاه سنتی دربین کاربران می باشند.

در راستای رویکرد فوق و پس از مطالعه کارشناسی بازار بر آن شدیم تا یک فروشگاه اینترنتی مناسب با نیاز کاربران را راه اندازی کنیم. آرتم در مفهوم برکت در خرید و فروش می باشد، برای این منظور و جلب رضایت و اعتماد شما کاربران کالای های ارائه شده ابتدا از لحاظ فنی و کیفی بررسی می شوند و در صورتیکه در بین کاربران از استقبال بالایی بر خوردار باشند با حاشیه سود کمتر و قیمت مناسب در فروشگاه عرضه میشوند تا علاوه بر آنکه بتوانیم امکان خرید را در اختیار عموم قرار دهیم رضایت شما را حتی پس از خرید نیز کسب کنیم. فروشگاه اینترنتی آرتم کالا پس از یکسال مطالعه، بررسی و نیاز سنجی بازار در اسفند 1395 در دسترس عموم کاربران قرار گرفت و در حال اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح برای شروع فعالیت خود می باشد.

راهبرد ما برای آینده همکاری با شرکت های مطرح دنیا در حوزه تولید کالای مصرفی کاربران خانگی و سازمانی می باشد تا پس از یک مطالعه میدانی برای خرید در اختیار عموم قرار بدهیم.

میزان موفقیت هر شرکت را با سرمایه آن می سنجند سرمایه ما نیز کسب اعتماد شماست لذا از تمام کاربران گرامی تقاضا داریم با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده، ما را در رسیدن به این امر مهم یاری رسانند.

     
ادامه
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2023 محفوظ است