System Mechanic

System Mechanic

System Mechanic یک مجموعه مناسب نرم افزاری و برنده جایزه بهینه سازی از سایت های TopTen, PC Magazine, Shareware Pros می باشد که ترکیبی از چندین نوآوری و ابداع است و در قالب یک بسته نرم افزاری به منظور رفع ایرادات، افزایش سرعت و نگهداری PC طراحی شده است بنابراین آن ها می توانند مثل یک سیستم جدید کار بکنند. در حال حاضر پر فروش ترین محصول در کشورهای امریکا، انگلستان، فرانسه طبق نواحی NPD در قالب 20 کشور می باشد. System Mechanic از سال 1998 توسط 40 میلیون مصرف کننده جهانی استفاده شده است تا بطور تقریبی 75 میلیون کامپیوتر را در بالاترین نقطه عملکرد نگه دارد. این بسته نرم افزاری شامل Search and Recover به عنوان یک نرم افزار هوشمند جهت بازیابی داده ها، DriveScrubber یک نرم افزار ایمن جهت حذف دائمی فایل های شما می باشد که دارای تکنولوژی منحصر بفرد برای افزایش سرعت سیستم، قدرت و پایداری آن ، رفع ایرادات سیستمی ناشی از نصب نرم افزارها، کرش و هنگ کردن سیستم عامل می باشد تا نیاز شما را از خرید نرم افزارهای مختلف برطرف سازد.

بررسی اجمالی و ویژگی های کلی System Mechanic :
   
-وجود تکنولوژی Military Grade در نرم افزار DriveScrubber جهت پاکسازی ایمن و همیشگی داده های حساس شما به منظور حفظ حریم خصوصی

-با استفاده از ابزار Search and Recover فادر خواهید بود که فایل هایی ویدویی، تصاویر  و اسناد خود را که ناخواسته پاک کرده اید بازیابی کنید.

-شناسایی و حذف نرم افزارهای راه انداز ناخواسته و غیر ضروری به منظور کاهش مدت زمان بوت و راه اندازی سیستم بدون انکه شما از دانش کافی برای تشخیص آنها برخوردار باشید.

-مراقبت خودکار از PC، لپ تاپ ها با استفاده از قابلیت های ActiveCare,  LiveBoost ، با فعالسازی قابلیت LiveBoost خواهید توانست منابع در دسترس CPU,RAM و میزان پایداری و کارایی هارد دیسک خود را افزایش دهید بطور مثال وقتی در حال انجام بازی، کارهای میکس مونتاژ یا کارهای محاسباتی سنگین هستید با استفاده از این قابلیت منابع مورد نیاز جهت انجام این فعالیت ها مهیا شده بدون آنکه سرعت سیستم شما خیلی کاهش یابد. همچنین با فعال سازی قابلیت ActiveCare بیش از 30 هزار ایرادات رجیستری، باگ های نرم افزاری، فایل های غیراضافی که پس از حذف نرم افزارها باقی می ماند بصورت خودکار شناسایی، تعمیر و پاک خواهد شد که در نهایت افزایش کارایی، پایداری و سرعت سیستم را به دنبال خواهد داشت.

-شناسایی و حذف بیش از 50 نوع فایل های بدرد نخور بر جای مانده از حذف برنامه ها و آزاد سازی فضای اشغال شده هارد دیسک، که فضای بیشتری جهت ذخیره سازی فایل های باارزش، تصاویر، اسناد فراهم می شود. همچنین با پاکسازی تاریخچه مرورگر های اینترنتی موجب افزایش سرعت ، پایداری مرورگر ها و حفظ حریم خصوصی می شود.

-قابلیت Registry Tuner که با یکپارجه سازی (Defrags)، فشردگی و بکاپ گیری سیستم رجیستری، موجب افزایش سرعت اجرای نرم افزارها، زمان بوت می شود و در صورت رخ دادن مشکل رجیستری ناشی از بدافزارها و باگ های نرم افزاری می توان اقدام به بازگردانی و رفع مشکل پرداخت.

-قابلیت رفع باگ های سیستم عامل بر اساس آخرین پچ های امنیتی ارائه شده

-ابزار Incinerator جهت حذف ایمن و غیر قابل برگشت پذیر فایل هایی که قصد پاک کردن آن ها را دارید.

-قابلیت Program Accelerator به منظور یکپارچه سازی فایل های نرم افزارها جهت دسترسی سریع، کاهش زمان لود سیستم و افزایش سرعت آن

-تکنولوژی NetBooster که با بهینه سازی تنظیمات اتصال موجب افزایش سرعت دانلود، بارگذاری صفحات اینترنتی، تسریع در بازی های آنلاین و ... خواهد شد.

-نرم افزار منتخب سال 2009 سایت CNET ، سال 2010 New York Times ، سال 2012 USA TODAY و PC Magazine

-پشتیبانی کامل از ویندوز اکس پی ، ویستا ، 7 ، 8 ، 10