خوش آمدید  ثبت نام کنید
سبد خرید شما 0
نماد اعتماد الکترونیکی
سبد خريد
 
0 مورد
شاخه ها
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيک:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
Delivery goods
iraddidas-shoes
آدیداس اسپورت
آدیداس نئو

عینک آفتابی

اگر چشم مستقیم و به مدت طولانی به ویژه در روزهای سرد یا برفی در معرض تایش آفتاب باشد اشعه UVB موجود در آن می‌تواند باعث آسیب موقت به قرنیه‌ی چشم و کاهش بینایی موقت شود. عینک‌های آفتابی استاندارد از وسایل بسیار مناسب برای محافظت از چشم است. طبق بررسی های انجام شده ارتباط نزدیکی بین بروز آب مروارید و مدت زمان قرارگرفتن در معرض نورخورشید وجود دارد. استفاده از عینک آفتابی مناسب در شرایطی که نور آفتاب شدید است، باعث بهتر شدن دید و پیشگیری از صدمه به عدسی و شبکیه چشم می‌شود.

چشم کودکان در برابر صدمات ناشی از نور خورشید بسیار آسیب پذیرتر از چشم بزرگسالان است. علت این امر شفاف بودن زیاد قرنیه و عدسی در چشم کودکان است که امکان عبور بیشتر نورخورشید را به داخل چشم و شبکیه فراهم می کند. کودکان نیز چون مدت زیادی در فضای آزاد بازی می کنند و با توجه به حساس تر بودن چشم آنها، حتما باید از عینک آفتابی استفاده کنند.

عینک آفتابی، عینکی است که شیشه های آن برای محافظت در برابر نور آفتاب طراحی شده اند. بهترین راه شناخت عینک ‌های استاندارد، استفاده از دستگاه UV متر است که اغلب در عینک‌ فروشی‌ های معتبر یافت می‌ شود. عینکی استاندارد است که جذب UV توسط آن در این دستگاه بیش از ۹۸ درصد باشد . گاهی علامت UV400 که نشان دهنده قابلیت حفاظت چشم بر علیه UVB است در کنار عینک ها درج شده است که لزوما وجود این عدد دلیل بر استاندارد بودن عینک نمی باشد.

عینک آفتابی Tom Ford
قیمت: 39,700,000ریال
عینک آفتابی برند Di Caprio
قیمت: 3,150,000ریال
عینک آفتابی دوک نیکل
قیمت: 3,150,000ریال
عینک افتابی Di caprio
قیمت: 2,770,000ریال
عینک افتابی Di caprio
قیمت: 2,770,000ریال
عینک افتابی Di caprio
قیمت: 2,770,000ریال
عینک افتابی Di caprio
قیمت: 2,700,000ریال
عینک افتابی Lc Waikiki
قیمت: 1,495,000ریال
عینک افتابی Lc Waikiki
قیمت: 1,495,000ریال
نمایش 1 تا 12 (از 12 محصول)
تعداد نمایش:
1

کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی آرتم کالا © 2023 محفوظ است